15 mei BDSM Avond in EC

Algemene oproepen, berichten, verhalen m.b.t. Erotic Cinema in Arnhem
Gebruikersavatar
Dragoncouple
Berichten: 10
Lid geworden op: 29 nov 2014 20:30
Geslacht: Vrouw / Cis-vrouw
Leeftijd: 0
Waar ben je op naar zoek?: Wij zijn een stel en zoeken een VROUW
Geaardheid bij stel: Beide biseksueel
Fetish: Cuckolding
Contacteer:

15 mei BDSM Avond in EC

Bericht door Dragoncouple »

Wij organiseren een avond voor ervaren mensen en geïnteresseerden. Op deze avond willen wij een veilig open podium bieden om te spelen, te kijken, elkaar te ontmoeten en met elkaar te spreken. Het is een vrije avond, zonder vast programma.
Ervaring is geen vereiste, wij zijn deze avonden juist gestart om ook iets voor beginners te kunnen betekenen. Niet in de vorm van workshops, maar door het mee te kunnen beleven, ruimte te hebben om zelf te spelen en advies of een toekijkend oog te kunnen bieden.
Wij streven naar rond de 20 gasten te mogen ontvangen met een maximum van 30.
De kosten zijn 15 euro per stel of per single persoon. Het aantal beschikbare plaatsen voor mannen alleen is beperkt.
Voor deze avond werken wij met een gastenlijst waar je je voor moet opgeven. Toegang is alleen daarna met een persoonlijke ontvangen uitnodiging.

Nieuwsgierig geworden en willen jullie op onze gastenlijst komen?

Meld je aan via onze aanmelding formulier bij onze agenda of via onze email: arnhem@eroticcinema.nl

Tot 15 mei Dragoncouple
Plaats reactie
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 23 gasten