Na een tijd in de trein te hebben gezeten was ik in hilversum aangekomen, daar moest ik na wat foute afslagen de weg weer terug vinden

Nadat ik dit had gedaan , ging ik bij het bed staan en stelde de vrouwen mij nog even op gemak (lekkersletje en een vriendin van haar) na een paar minuten wachten, naar de andere kant van het bed gelopen. Hier lag de vriendin van lekker sletje.
Lekker sletje zag al aan mij, en Mijn jongeheer dat Ik er zin in had, en begin mij lekker af te trekken. Al snel vroeg ze of ze mij mocht pijpen , en deed een condoom om. Terwijl lekker sletje mij aan het pijpen was, werd ze ook geneukt door iemand anders.
De vriendin van lekkersletje keek eerst toe, en zei na een tijdje: " Weet je wat nog lekkerder is Dan gepijpt worden?" Door zn tween gepijpt te worden. Zelf werd Ik nog een stuk geiler dan dat Ik al was, en een dubbele pijpbeurt, ja wie wil dat nou niet?Na een tijdje vond lekkersletje dat het wel tijd was om haar te neuken, en dat heb Ik maar gedaan.
Aangezien het voor mij de eerste keer was ,. Wist Ik niet helemaal wat Ik moest doen, maar dat werd al erg snel duidelijk. Ik begon erg rusting, maar lekkersletje houd meer ervan om erg hard aangepakt te worden! Na een tijdje kwam Ik al weer klaar. Maar Ik was al weer gereed na 2 minuten. Na het condoom hebben afgedaan, ging Ik een beetje bij de andere meid staan. En Ik vroeg haar of ik haar ook aan mocht pakken,waarop ze antwoord :"Ja graag" Met haar ook een erg leuke tijd gehad, na een tijdje Nam ze een pause, en heb Ik het zelf verder afgemaakt.
Toen heb Ik gedoucht , mij aangekleed . En Ben Ik naar de trein gegaan. Als het aan mij ligt, heb Ik een erg geslaagde middag gehad, en is dit niet de laatste keer dat Ik in de EC kom. Als er nog meer vrouwen zijn die ook een leuke dag willen hebben, met mij hoor Ik het graag
Erg bedankt iedereen!