gelegenheidstel uit Amsterdam

Nieuwe en bestaande gebruikers van ons Forum kunnen hier zichzelf voorstellen.
tedvrpl
Berichten: 2
Lid geworden op: 05 mei 2015 14:17
Geslacht: Man / Cis-man
Leeftijd: 47
Waar ben je op naar zoek?: Wij zijn een stel en zoeken een ANDER STEL
Geaardheid bij stel: Beide biseksueel
Contacteer:

gelegenheidstel uit Amsterdam

Bericht door tedvrpl »

Gelegenheidstel uit Amsterdam, goed opgeleid, 46-48 jaar, zij bi-schierig, hij bi zolang er een vrouw bij is. Beleeft graag avonturen op naaktstrand en mogelijk binnenkort in de bios.

We zijn niet heel hard op zoek maar staan wel open voor stellen, bi-vrouwen en mannen met wie we, naast allerlei geile dingen doen, ook een goed gesprek willen kunnen voeren. We zijn voor veel in maar hebben geen interesse in BDSM en travestie.

Zij 46 met rondingen op de juiste plaatsen, hij 48 en er mag wel een paar kilo (maar niet veel meer dan dat) vanaf. Beiden erg geil en potent, beiden voorzien van een ruime hoeveelheid hoofdhaar en van onderen geschoren, houden ervan om bekeken te worden. Hij heeft ruime ervaring met MMV trio's.

We gaan met enige regelmaat naar het naaktstrand om ons te laten bekijken als we bezig zijn. Dit is op doordeweekse dagen overdag of soms op vrijdagavond. We staan open voor nieuwe avonturen maar rustig aan.

(en voor de mannen: voordat er sprake kan zijn van contact zal je echt met veel meer dan oneliners en dick bombs moeten komen)
Plaats reactie
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 1 gast