Ben een 35-jarige x-dresser, gek op geile (en liefst hoerige) lingerie zonder enige cinema-ervaring.
Woensdag 29 juli dagje vrij en zal ik de stoute heels aantrekken? Is er iemand die me beetje kan en wil begeleiden? Vind het best spannend (lees al een tijdje mee hier)
Voor de ochtend/begin middag. Wat mag je verwachten; 35-183-83-17 liefhebber van (zeer) hoge heels (pumps en laarzen), dunne zwarte kousen, jarretels, strak rokje, body.. lange rode nagels en de nodige sieraden. Verder geen pruik of make-up en alleen intiem geschoren.
Dus mannelijk in hoerige lingerie. Verder versa, dol op pijpen en op zoek naar meerdere schone pikken als ultieme fantasie.En als ik er toch ben wil ik deze eindelijk waarmaken.
Wie helpt me?
X
Erik Jan (Audrey)
X-dresser voor eerste keer woensdag 29 juli
-
- Berichten: 51
- Lid geworden op: 27 feb 2013 18:56
- Geslacht: Man / Cis-man
- Leeftijd: 19
- Waar ben je op naar zoek?: Ik ben een man en zoek een STEL
- Geaardheid bij stel: Hij biseksueel
- Contacteer:
Re: X-dresser voor eerste keer woensdag 29 juli
ik kom er nu aan
-
- Berichten: 20
- Lid geworden op: 10 feb 2015 14:27
- Geslacht: Man / Cis-man
- Leeftijd: 28
- Waar ben je op naar zoek?: Ik ben een man en zoek een MAN
- Fetish: Crossdresser
- Contacteer:
Re: X-dresser voor eerste keer woensdag 29 juli
Hey
Zijn jullie er nu?
Zijn jullie er nu?
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 13 gasten