Pagina 1 van 1

Vanmiddag 11/04

Geplaatst: 11 apr 2012 17:48
door steelpulse
Vanmiddag was het super geweldig ;) Rond 13:00 was ik binnengekomen, er lag een stel op de swing bank, en waren heleboel ouwe mannen eromheen. (maar helaas kan niemand aanraken, alleen maar kijken, echt stom :evil: )

Daarna rond ong. 14:00 kwam er een mooi trava binnen, nou ik denk dat zij een beetje zenuwachtig ofwel nieuwsgierig was, ze ging netjes in de hetero zaal zitten, en toen mijn dikke paal uit de broek sprong, was er al een hand eropheen. Pijpen deed zij geweldig, maar ze was helemaal nieuwsgierig en telkens als iemand binnenkwam, stopte ze meteen met alles. Maar ja het was wel een toppie ;)

Laatste uren rond 15:30 voordat ik vertok, kwam er opeens een ouwe stel binnen. Nou het was ook een goeie moment, heel veel mannen zijn er al vertokken, dus er was ruimte genoeg om met hun te kunnen genieten, ik had genoeg neuk en pijp beurtje gedaan, en tot mijn hoogtepunt gekomen. :D :D

:D Nou Het was een van de geweldigde dagen in de bios vandaag. Misschien nog een tweede ronde voor de stellen die vandaag zijn gekomen? laat het weten!! :D

geile grtjs,

Steel