12/4 Pijpmarathon met Uschi (spuitgrage palen gezocht)

Berichten en oproepen m.b.t. de Gloryholes in Erotic Cinema in Hilversum
Gesloten
Uschi
Berichten: 197
Lid geworden op: 24 mei 2015 22:00
Geaardheid: bi
Geslacht: Man / Cis-man
Leeftijd: 0
Waar ben je op naar zoek?: Ik ben een man en zoek een STEL
Fetish: Crossdresser
Contacteer:

12/4 Pijpmarathon met Uschi (spuitgrage palen gezocht)

Bericht door Uschi »

Zoals jullie in de officiële berichtgeving al hebben kunnen gelezen ben ik één van de dames/heren die tijdens de 2de editie van de gloryhole/fetish dag als ontvangende partij zullen aanschuiven bij de speciaal voor deze gelegenheid opgestelde gloryhole wand. Waarom dan ook nog een eigen topic aangemaakt ? Welnu, herhaling is de kracht van de reclame en onbekend maakt onbemind dus bij deze een korte remainder/nadere kennismaking met mijn persoontje in de hoop dat nóg meer mensen de weg naar dit bijzondere feestje zullen weten te vinden. Wil je niet alles lezen lees dan in ieder geval even mijn wensen en grenzen.

Ik ben een leuke tv dame, terughoudend/verlegen in het benaderen van anderen maar in mijn diepste wezen onbeschaamd promiscuous en een slet pur sang. Ik ben in z'n algemeenheid geen liefhebber van ruwe/harde sex, spanking, tepelknijpen en wild/diep stoten (oraal noch anaal) maar meer van lief, zacht en speels. Bovenal ben ik een mega pijp/spermaslet die met zichtbaar plezier iedere frisgewassen pik ter hand/mond neemt die haar wordt aangeboden.
Bij voorkeur wordt zo'n pijpbeurt feestelijk afgesloten met het ultieme cadeautje, een mond vol sperma.

De gloryhole party is natuurlijk een gelegenheid bij uitstek om mijn passie voor pijpen/sperma schaamteloos uit te kunnen leven.

***********************************
MIJN WENSEN EN GRENZEN:

* Ik hoop die dag mijn persoonlijk record pijpen/slikken te verbeteren (hoe meer pikken/sperma hoe liever), kwaliteit en kwantiteit hoeven elkaar daarbij niet in de weg te staan.
* ik ben dol op pijpen maar niet op geurtjes dus na het plassen even wassen !!!
* klaarkomen in de mond wordt zeer gewaardeerd (het ultieme cadeautje) !!!
* wil je liever met condoom gepijpt worden dan is het aan jou om die op voorhand om te doen, liefst wat strakker om de eikel (volle condooms bij voorkeur bij mij inleveren waarvoor dank).
* ik vind het tot slot erg geil om ondergespoten dames/heren schoon te likken en een spermazoen sla ik natuurlijk ook niet af

************************************

Het spreekt voor zich dat niet iedereen die aan de ontvangende kant van de wand plaats neemt even gecharmeerd zal zijn van een arm/hand/mond vol sperma en het is aan de betrokkenen om daar invulling aan te geven. Mocht je in mijn bijzijn toevallig (of minder toevallig) een lading sperma in de schoot/mond geworpen krijgen en zelf geen liefhebber/ster zijn, grijp dan bij voorkeur niet direct naar een tissue maar roep mij er even bij (als je daar voor open staat tenminste) want onnodig afvegen/weggooien zou kostelijke zonde zijn (anderszins opgevangen sperma is natuurlijk ook zeer welkom waarvoor dank).

Ik kan me levendig voorstellen dat sommigen zo hun bedenkingen zullen hebben bij mijn ongebreidelde sperma lust. Ik ben me bewust van de risico's (die overigens een stuk kleiner zijn dan veelal gedacht) en laat me ten minste 2 keer per jaar preventief doorlichten door de GGD. Mijn laatste APK keuring vond plaats op 24 maart jl. en zoals gehoopt/verwacht bleek alles wederom in orde.

Dit gezegd hebbende, ik hoop op een grote opkomst en veel aanloop. Mocht het overigens even niet lukken qua erectie (of ben je juist een van de gelukkige die urenlang een stijve kan houden zonder klaar te komen) blijf dan als er veel aanloop is niet langdurig hangen maar gun een ander ook een pleziertje... meermaals terugkomen is uiteraard geen bezwaar.

Ik ben aanwezig van 13:00 tot 20:00 (uitloop niet uitgesloten) maar zal natuurlijk niet full time achter dat gat blijven zitten maar ook wel eens even de benen strekken, een pauze nemen en/of mijn geluk elders op zaal beproeven. Ik sta daarbij open sta voor o.a. 1:1, trio, groepsex, gangbang en blowbang/bukkake. Voor sommigen wellicht het moment om van een pijpbeurt met oogcontact te genieten, wellicht met meerdere tegelijk (vind een blowbangs persoonlijk nog geiler dan gloryholes want niets is zo geil als de slet uit te hangen terwijl je de blikken van al die opgewonden mannen op je gericht weet, los nog van al die heerlijke piemels).

Mocht je de 12de niet kunnen of me nog een 2de keer willen ontmoeten, op 26 april doe ik een vergelijkbare record poging tijdens de gloryhole/fetish party te Amersfoort.

Wellicht tot ziens/pijps/spuits

XXX Uschi

Let op: de gloryhole party is onderdeel van de fetish(kleding)dag dus het dragen van tenminste één fetish kledingstuk is door Erotic Cinema verplicht gesteld (zie de originele party aankondigingen). Dit mag overigens ook een simpele latex handschoen zijn. Zelf draag ik in ieder geval een zwarte latex collar met het opschrift "slut". Mocht iemand er ergens eentje te koop weten met het opschrift "cumslut" ik hou me aanbevolen :-).
Ik, leuke bi man/travestiesletje sta open voor een ieder die me frisgewassen/respectvol tegemoed treedt voor o.a. 1:1, trio, groepsex, blow/gangbangs en bukkake. Heb een visueel orale fetish voor erecties, spuitende pikken, sperma.... en dames :-).
Gesloten
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 2 gasten