Pagina 1 van 1

heerlijke zaterdagmiddag

Geplaatst: 03 jun 2017 21:17
door Benno2
Vorige week zaterdag was het meer dan 30 graden en veel te warm voor seks in de EC. Dido en Ennee waren toch even wezen kijken, zeiden ze, maar er was echt niets te beleven. Als er deze week ook wat andere stellen zin hadden om te komen, wilden ze het wel weer proberen. Dus stuur ik gisteren een bericht aan de vaste zaterdagmiddag-theekransleden. En ja hoor: CBR Motorstel en Stelbuitenseks komen ook. Daarnaast is er nog een aankondiging van een stel (die overigens niet zijn komen opdagen), wat er waarschijnlijk de reden van is dat het al behoorlijk druk is als ik om 13.00 uur binnenkom. H en M zijn er al en Gerry en Gooise Minnaar en nog wat andere bekenden. De andere stellen moeten nog komen. Gooise is al helemaal hitsig en wil het liefst meteen M beklimmen, maar M zegt: "We wachten tot C er is, want die mag het eerst". Wel is ze Gooise de hele tijd een beetje aan het trekken, waardoor hij alleen maar hitsiger wordt en op allerlei manieren probeert in M's kutje te komen. Ze houdt haar benen echter stijf tegen elkaar.

Dan komen kort naar elkaar eerst Dido en Ennee en daarna C en H binnen. De eerste twee kleden zich snel uit en komen op het bed zitten. C en H gaan eerst buiten roken. M blijft binnen en laat nu eindelijk Gooise toe. Ik richt mij op de heerlijke Dido, die al rap haar slipje uittrekt, waarna ik haar oraal begin te verwennen. Dat valt in goede aarde. Na een eerste orgasme komt ze overeind en begint mij te pijpen. Naast ons op het bed is Gooise M aan het neuken. Ik doe een condoom om en steek mijn pik in het natte, strakke kutje van Dido. Het ene na het andere spuitende orgasme volgt, totdat het bed veranderd is in een natte glibberbaan en Dido een drinkpauze nodig heeft. Daarna gaan we vrolijk verder. Gooise is inmiddels klaargekomen en M mengt zich in het spel door Dido met haar vibrator te bewerken terwijl ik haar neuk. Daardoor kan ze bijna niet meer ophouden met klaarkomen. Wat een geile, natte boel. Heerlijk!

Terwijl ik aan het bijkomen ben (en vooral aan het afkoelen, want ondanks dat de airco aanstaat heb ik het bloedheet gekregen van alle geile inspanning) heeft een groot deel van de actie zich verplaatst naar de darkroom, waar C in de sling ligt en M haar met vingers, tong en vibrator naar grote hoogte aan het brengen is. Gooise is op een verhoging gaan staan, waardoor C zijn pik kan bewerken. Ik waarschuw hem: "Pas op als ze zo klaarkomt. Ze kan niet schoppen met haar benen, dus dan rukt ze jouw pik eraf". Vlak daarna komt C klaar en, hangend in de sling, stuiptrekt ze met al haar ledematen. als M plaatsmaakt, ga ik tussen haar benen staan, want ik heb ook wel zin om C te neuken. Ik merk echter dat ik nog te oververhit ben van even daarvoor. De temperatuur in de darkroom is behoorlijk gestegen door de pak weg 15 mannen die er aanwezig zijn. Dus ik maak plaats voor Gooise, die olijk zegt: "Opgestaan is plaats vergaan". Ach ja, geen probleem. Mijn beurt komt straks wel.

Na een pauze komt die kans inderdaad. Gooise gaat nu Dido te grazen nemen en ik stort me op C. Ik neuk haar langdurig, terwijl diverse mannen om haar heen staan en door haar worden klaar getrokken. Gelukkig wordt alles ook meteen schoongeveegd, want anders had ik in het heetst van de strijd vast een van zaad glibberende borst beetgepakt. Het is zoals altijd heerlijk om C te neuken en ik moet moeite doen om niet voortijdig klaar te komen. Dan komt C weer op haar kenmerkende heftige wijze. Als van een rodeostier wordt ik bijna afgeworpen, maar ik kan me nog net aan haar vastgrijpen en blijf in het zadel. Weer tijd voor een pauze. Dido en Ennee moeten weg. C en de beide H's gaan roken. Gooise moet er ook vandoor en gaat zich douchen. Veel van de eerder aanwezige mannen zijn ook al weg. Ik blijf met M achter op het grote bed. Ik heb haar niet helemaal alleen, want er is nog een man die haar even onder wil spuiten, maar verder kan ik haar lekker neuken. Eerst rustig en dan steeds sneller. Totdat ik met een schreeuw klaarkom en sterretjes zie. Als ik van het bed af stap zak ik bijna door mijn benen.

Tijd om te gaan douchen en afscheid te nemen. Wat een heerlijke middag weer. Dank aan alle vriendjes en vriendinnetjes. Tot de volgende keer.

Re: heerlijke zaterdagmiddag

Geplaatst: 03 jun 2017 22:46
door Benno2
Bedenk me nu net dat er een paar dingen net iets anders gingen dan ik het hierboven heb opgeschreven. Niet dat het iemand wat kan schelen natuurlijk, maar ik herinner me zojuist dat C voorovergebogen over het bed M begon te likken en dat ik haar toen van achter begon te neuken. C bleef M likken totdat Gooise haar plaats opeiste, want hij wilde M neuken. Daarna ging ik met C verder naast hen op het matras. Dat betekent dat Gooise op een ander moment Dido aan het neuken was... Nou ja, zoals ik al zei: niemand kan het wat schelen, maar ik ben nogal op de details, dus vandaar.

Re: heerlijke zaterdagmiddag

Geplaatst: 04 jun 2017 08:14
door cbr motorstel
Benno weer een heerlijk verslag.
We hebben erg genoten en wij dames zijn erg verwend door alle aanwezige heren en dames.
Het was een ouderwetse ontspannende dag geen haantjes gedrag en respect voor iedereen.
Nog één vraagje aan jou NEEM JE BROER de volgende keer ook weer mee :lol:

Re: heerlijke zaterdagmiddag

Geplaatst: 04 jun 2017 21:31
door Benno2
Hahaha, inderdaad "broer".
Op een gegeven moment lag C voorover op het bed M te beffen en toen kwam ik over haar heen liggen en pakte haar van achter vast.
Ze zei: "He, dat is Gooise". Ze merkte het verschil niet kennelijk. Dus ik zei: "Nee, zijn broer".

M'n broer en ik zaten ons trouwens af te vragen hoe het toch zou komen dat wij twee de enige waren die de drie aanwezige dames geneukt hebben.
Niet dat je ons hoort klagen, maar met zulk heerlijk vrouwelijk schoon zou je toch verwachten dat de mannen in de rij staan om ze te bespringen.
Maar dat deden ze dus niet... en er waren behoorlijk veel mannen.

Re: heerlijke zaterdagmiddag

Geplaatst: 05 jun 2017 22:23
door Stelbuitensex
Het was zeker weer een heerlijke middag en Benno je hebt weer een super verslag geschreven , hoe jij dat allemaal kan onthouden.
Ben blij dat ik niemand verwondt hebt deze keer :D
Tot snel weer xxx