Pagina 1 van 1

PORNO PIXI VS 5 MAN

Geplaatst: 07 feb 2018 17:18
door Benno2
Hier heb ik me al een week op verheugd. Vandaag komt Plumberjack met Pixie. Er zijn maar een handjevol mannen uitgenodigd. Martijn, Hetedonder en Gilbert, Jack en ik zijn de gelukkigen en met z'n vijven gaan we Pixie alle hoeken van het grote matras laten zien. Ik red het niet om er al om 11 uur te zijn, dus als ik om 11.20 binnenkom is het feest al begonnen. Snel uitkleden en kleding in de locker. Tegelijk met mij is Gilbert binnengekomen, een sympathieke black, die ons team komt versterken.
Pixie wordt op haar rug liggend geneukt door Martijn en daarna door Hetedonder. Ik kruip erbij op het matras en zoen Pixie uitgebreid op haar mond terwijl ik haar heerlijke lichaam betast, haar fantastische tieten, haar weelderige rondingen. Al snel heeft ze mijn pik in haar mond. Als Hetedonder plaats maakt, doe ik snel een condoom om om Pixie een eerste keer te neuken. Het zal zeker niet de laatste keer zijn vandaag.

We wisselen elkaar in een rustig tempo af. De sfeer is relaxed, maar geil. We neuken haar ook staand tegen het rek aan. Pixie is echt heel goed bezig. Elke pik die haar wordt aangeboden neemt ze diep in haar mond.
Gilbert kennen we nog niet echt, maar hij komt al snel goed los. Hij vraagt Pixie om met haar kutje bovenop hem te zitten, terwijl ze hem diep pijpt. Dat doet ze met veel plezier. Later neemt hij haar op z'n hondjes, waarbij hij zich aan de stang boven zijn hoofd vasthoudt. Ride 'm cowboy!

We doen diverse pogingen tot een goede DP. Pixie is al een paar keer anaal genomen door Martijn en Hetedonder, maar een DP is andere koek. Dat vergt concentratie en een goede afstemming. Jack stelt voor dat ik onderop ga liggen en Pixie op mij komt zitten. Een fijn plan, al is het maar dat Pixie met haar sexy, weelderige lijf bovenop mij komt. Lekker is dat. Ik voel haar tegen me aan en we zoenen intens. Verschillende mannen proberen nu in haar kontje te komen, maar op de een of andere manier lukt het niet echt goed. Of ze krijgen m er niet in, of ik wordt er weer uitgeduwd. Omdat de sfeer zo uitstekend is, vindt niemand het een probleem. En hé, ik lig onder Pixie. Mij hoor je niet klagen. Dan neemt Martijn mijn plaats in onder Pixie en doen we hernieuwde pogingen. Nu gaat het beter. Hoewel: als Jack met forse stoten in haar kontje ramt, duwt hij Martijn er ook weer uit. Maar daar kan ik me alles bij voorstellen. Heb al vaker ondereen vrouw gelegen als Jack tekeer gaat. Dan is het moeilijk om in haar te blijven.

Daarna onderneem ik een poging. Pixie heeft een mooie, flinke kont, waardoor ze qua positie precies goed zit voor mij. Daardoor kom ik er heel makkelijk in en lukt het ook uitstekend om er een flinke tijd in te blijven en haar een tijd lang stevig in haar kontje te neuken, terwijl ze de pik van Martijn in haar kutje heeft. Later neuk ik haar kutje nog een hele tijd. Als ze daarna op z'n hondjes genomen wordt door eerst Hetedonder en daarna Martijn, neem ik plaats aan het hoofdeinde en laat me goddelijk pijpen door Pixie's gulzige mondje. Langzaam bouwt zich een superhevig orgasme in mij op. Af en toe wordt het pijpen onderbroken door het harde stoten van de heren achter haar, maar ze pakt de draad telkens weer op en zo kom ik steeds dichterbij. Uiteindelijk zuigt ze mij rechtstreeks de zevende hemel in. Het voelt echt even of ik zweef.

Het gaat maar door. Alle 5 de mannen zijn onvermoeibare neukers. Pixie's kutje, kontje en mondje worden aan de lopende band gebruikt. Rust is er niet bij. Na anderhalf uur is het voor mij tijd om te gaan, maar de anderen gaan nog lekker even door.
Pixie, ik hoop dat je genoten hebt. Ik in elk geval heel erg. Je zou dt kunnen beschouwen als de prijs voor het winnen van het Verslag van de Maand.

Re: Pixie vs 5 man

Geplaatst: 07 feb 2018 21:04
door arnhemse teaser
[Geil verslag benno
Pixie weer genoten
Geile donder ben je toch

quote="Porno Pixie"]Lieve Benno,

Wat een heerlijk verslag van onze avonturen van vandaag!
Een hele fijne, geile beloning....zo wil ik wel vaker beloond worden;)
Mijn dank aan jou en alle andere mannen is groot...[/quote]

Re: Porno Pixie vs 5 man

Geplaatst: 08 feb 2018 16:52
door leukstebuurman
Verdomme mis ik weer eens een feestje !!!!!!

Word tijd dat het eerste kwartaal afgesloten is ......... dan heb ik iets meer rust !!!

Mag ik dan ook Pixie :lol: