Hi, ik wel mezelf even voorstellen.
Ik ben Madelon, een crossdresser die houdt van uitdagend gekleed zijn met korte rokjes, gehuld in mooi kousen en lekkere hoge naaldhakken of laarzen aan. Voel me dan op en top vrouw en wordt dan ook graag zo behandeld. Ben dus geen tops maar een bottom. Ik word opgewonden van mensen die ook kicken op kousen voeten en hakken, heb zelf mooi gelakte voetjes.
Heb tevens kleine borstjes van mezelf met hele gevoelige tepeltjes, die heel graag verwend worden.
Ik ga als crossdresser ook naar buiten en ik vind het ook leuk een keer naar de stad te gaan of samen te gaan winkelen, dit mag een man zijn, maar ook een andere crossdresser of een stel die dit opwindend vind.
Ben voor veel in, maar wel alles safe, veiliger voor iedereen.
Ik kom waarschijnlijk voor het eerst dinsdag 18 maart naar Erotica om te kijken of de travestie-avond een beetje leuk en spannend is.
Ga ik jou dan misschien ontmoeten en gaan we spannende momenten samen beleven?
Nieuw voorstellen Madelon
-
- Berichten: 4
- Lid geworden op: 15 mar 2025 12:02
- Geslacht: Transgender
- Leeftijd: 55
- Waar ben je op naar zoek?: Ik ben een Transgender en zoek een Transgender
- Geaardheid bij stel: Transgender
- Fetish: Kousen - panty’s - voeten
- Contacteer:
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 4 gasten