FF voorstellen

Nieuwe en bestaande gebruikers van ons Forum kunnen hier zichzelf voorstellen.
drkamagra
Berichten: 5
Lid geworden op: 20 mei 2015 21:28
Geaardheid: bi
Geslacht: Non-binair
Waar ben je op naar zoek?: Wij zijn een stel en zoeken een ANDER STEL
Geaardheid bij stel: Zij biseksueel
Contacteer:

FF voorstellen

Bericht door drkamagra »

Hallo,

Wij zijn een gelukkig getrouwd stel dat zo nu en dan eens even lekker stout willen doen in het bijzijn van anderen en met anderen.
Wij zijn nu nieuwsgierig geworden naar Amersfoort en wij hopen dan ook daar genoeg mannen en vrouwen te vinden die het niet erg vinden om met ons mee te spelen. Wij houden niet van paren clubs , dat trekt ons niet.

Vrouw : 35j, volslank, lang haar, schoon en netjes en kaal op de plekken die kaal moeten zijn.

Hoopt nog steeds op een ervaring met een vrouw. Maar is zeker niet vies van het witte goud en harde pikken af te zuigen en af te trekken. Aanraken mag als het maar wel met beleid gaat! En "Nee is Nee" ! er is maar 1 iemand die mij helemaal mag pakken en dat is me eigen man.


Man: 45j ,normaal postuur , geschoren en kaal

Vind het geil om te zien hoe ze alle pikken leeg trekt en zuigt terwijl ik haar neuk. Hij staat niet raar te kijken van een verdwaalde hand of dergelijke. want hij heeft ook wel eens last dat zijn hand afdwaalt. ;-)


Wie komt er zaterdag en wil meedoen ??

dikke kus van john en merel
Plaats reactie
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 4 gasten