Hoi,
Zoals de titel het zegt, ik ben hellemaal nieuw hier en in deze scène.
Ik ben een 30 jarige vrouw en kom uit en werk in amersfoort en omgeving.
Hierdoor kom ik wel eens langs de EC als ik in de stad binnendoor ga.
Dit heeft mij wat nieuwsgierig gemaakt naar de EC's en de wereld achter de deur.
Op het moment ben ik mij sexueel weer aan het ontwikkelen en meer ontdekken. Ik ben nog maagd en wil dit op een vrije en veilige manier verliezen en doen.
Ik ben introvert en vrij onzeker over mijzelf. Ik vind het dus moeilijk om zelf contact te leggen of de eerste stap te maken tot contact. Zelfs online chatten vind ik spannend. Dit heeft het vaak lastig gemaakt voor mij om de volgende stap te nemen in relaties.
Even mijzelf uitschetsen, 30 jaar, curvie en rond de 90kg, 167cm, donker bruin/zwart krullend haar, goed verzorgd en opzoek naar sexuele intimiteit met een man.
Persoonlijk zou ik het fijn vinden als ik met een man mijzelf verder kant ontdekken en hij hier de leiding in zou kunnen nemen. Ik sta open voor veel maar graag wel in overleg.
Ik merk nu al dat ik wil ratelen omdat ik dit al spannend vind om te schrijven. Sorry dus voor de lange voor stel.
Hellemaal nieuw
-
- Berichten: 2
- Lid geworden op: 17 nov 2024 07:34
- Geaardheid: hetero
- Geslacht: Vrouw / Cis-vrouw
- Leeftijd: 30
- Waar ben je op naar zoek?: Ik ben een vrouw en zoek een MAN
- Contacteer:
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 4 gasten