Pagina 1 van 2

vrijdag middag ga ik weer naar EC ARNHEM wie ook daar

Geplaatst: 28 dec 2012 09:22
door twee_peetjes
Hoi, lieverds ik ga vanmiddag 28-12-2012 naar de EC bios in Arnhem
En ik hoop daar op een echt sperma douche van jullie allen te krijgen
Mijn doel groep zijn lieve vrouwvriendelijke mannen
Leeftijd 25 tot ongeveer 50+
Die lekker fris zijn en zekerst goed intiem geschoren
Ik val niet op grote baarden en brom snorren
GEEN HAANTJES GEDRAG EN GEEN ANAAL
Wil je meer weten of warneer ik er ben stuur een PB of een mailtje
Lees ook hier onder ons seks spel: dit is wat wij zoeken in de EC

Re: vrijdag middag ga ik weer naar EC ARNHEM wie ook daar

Geplaatst: 28 dec 2012 12:41
door Lang&hard
Ik ben onderweg, eerst ff naar huis, ff wassen....
Tot straks!

Re: vrijdag middag ga ik weer naar EC ARNHEM wie ook daar

Geplaatst: 28 dec 2012 12:49
door StelArnhem
Misschien dat wij ook effe langskomen vanmiddag om te kijken of er wat te beleven valt ;)

Re: vrijdag middag ga ik weer naar EC ARNHEM wie ook daar

Geplaatst: 28 dec 2012 17:50
door Lang&hard
Ik voelde me totaal niet op mijn gemak vandaag, dus ben min of meer onverrichterzake weer gegaan. Peetje heeft wel even mijn pik geproefd, maar schijnbaar was er iets. Schoon en geschoren, daar lag het niet aan, er hing pok een andere sfeer dan ik gewend ben, maar ja, derde keer pas. Volgende keer beter.

Re: vrijdag middag ga ik weer naar EC ARNHEM wie ook daar

Geplaatst: 28 dec 2012 17:56
door Thargor
Het sfeergevoel, dat miste ik ook wel een beetje..... Dit lag zeer zeker niet aan de twee Peetjes, maar meer aan de drukte... Een paar opdringerige mannen die me simpelweg wegduwden en voor mn neus gingen staan. Dus op het moment dat er een beeldschone brunette het over de drukte had, kon ik haar niet anders dan gelijk geven.

Re: vrijdag middag ga ik weer naar EC ARNHEM wie ook daar

Geplaatst: 28 dec 2012 19:40
door twee_peetjes
Ja lieverd je heb helemaal gelijk het was druk
Normaal vind ik dat wel lekker al die aandacht en …
maar de opdringerige mannen verpesten het voor jullie
waardoor ik veel leuke vrouwvriendelijke mannen
niet bij het spel kon betrekken volgende keer beter
ondanks deze ongemak heb ik toch genoten
bedankt lieverds xxx petra
Thargor schreef:Het sfeergevoel, dat miste ik ook wel een beetje..... Dit lag zeer zeker niet aan de twee Peetjes, maar meer aan de drukte... Een paar opdringerige mannen die me simpelweg wegduwden en voor mn neus gingen staan. Dus op het moment dat er een beeldschone brunette het over de drukte had, kon ik haar niet anders dan gelijk geven.

Re: vrijdag middag ga ik weer naar EC ARNHEM wie ook daar

Geplaatst: 28 dec 2012 19:41
door twee_peetjes
Het sfeergevoel, dat miste ik ook wel een beetje..... Dit lag zeer zeker niet aan jou lieverd xxx
Lang&hard schreef:Ik voelde me totaal niet op mijn gemak vandaag, dus ben min of meer onverrichterzake weer gegaan. Peetje heeft wel even mijn pik geproefd, maar schijnbaar was er iets. Schoon en geschoren, daar lag het niet aan, er hing pok een andere sfeer dan ik gewend ben, maar ja, derde keer pas. Volgende keer beter.

Re: vrijdag middag ga ik weer naar EC ARNHEM wie ook daar

Geplaatst: 28 dec 2012 20:26
door pierre 026
.

Re: vrijdag middag ga ik weer naar EC ARNHEM wie ook daar

Geplaatst: 28 dec 2012 23:05
door miranda36
jammer dat we horen dat er toch mannen zijn die zich niet kunnen gedragen op zulke leuke spontane acties van stellen, hopen de volgende keer er toch bij te zijn, lijkt ons erg leuk om jou samen met miranda daar bezig te zien met al die mannen. Alleen zullen we als partners zijnde wel duidelijke regels opstellen en mannen zoals beschreven linea recta op hun gedragsnormen wijzen. Tot snel en iedereen alvast een goed 2013

Miranda en Erik

Re: vrijdag middag ga ik weer naar EC ARNHEM wie ook daar

Geplaatst: 29 dec 2012 07:13
door Lang&hard
Nou, ik denk dat er niet veel echt duidelijke overtredingen waren, maar het was erg druk en sommige mannen moesten overduidelijk van hun zaad af en hadden geen zin de volgorde door de twee peetjes te laten bepalen, waardoor een soort ikke ikke ikke en de rest..... Ontstond. Ik zat rustig te wachten en had het geluk dat de Peetjes even in mijn hoekje kwamen en ik ook even gepijpt werd. Bij een standjeswissel raakte ik uit beeld en had door het voorafgaande uur ook geen zin meer opnieuw te wachten.
En Miranda; ik had je nog uitgenodigd om ook te komen, was de drukte beter verdeeld geweest en had iedereen wel meer geduld betracht.
Het zal wel lastig blijven als er weinig vrouwen en veel mannen zijn. Dus vrouwen met pikhonger: hier moet je zijn. Laat je niet teveel afschrikken, maar zie het als kans om aan je trekken te komen en kom vooral als er al een aankondiging is, dan is er meer geduld door jouw komst !