Pagina 1 van 1

Try & Play 19 april

Geplaatst: 21 apr 2013 10:17
door Leuke Erotiek
Afgelopen vrijdag dan toch maar eens de schoenen aangetrokken en naar Arnhem gereden voor de Try & Play. Daar aangekomen werden we hartelijk ontvangen door MR Renee en switchbitch. We kregen uitleg over de avond en een rondleiding en een lekker drankje.

Er was geen moeite gespaard en zo'n beetje alle mogelijkheden op SM gebied (vast niet maar wel in onze beleving :) ) konden worden uitgeprobeerd Daarbij was uitleg, advies en voordoen onder begeleiding een goede leerschool. Allerlei mogelijke soorten zweepjes en ZWEPEN, maar ook bondage kwam rijkelijk aan bod.

Voor ons een goede kennismaking op dit gebied en een eye opener voor een aantal dingen en ook dingen ontdekt die we (op dit moment) nog niet als prettig ervaren. Ook het kledingadvies van H werd door ons op prijs gesteld (geen groen tshirt en lichte jeans meer).

Eigenlijk de ideale avond om kennis te maken met SM in veel facetten op een "ongedwongen" manier met advies van en door mensen met veel ervaring. Vooral de manier waarop Renee en switchbitch uitleg en advies gaven, maar ook open stonden voor een goed gesprek over SM vonden wij heel erg prettig.

Dank jullie wel voor deze avond en voor het inzicht dat we hebben opgedaan.

R+A