Pagina 1 van 1

vrijdagavond 10 februari

Geplaatst: 09 feb 2012 19:21
door jonnie35
Hoi ik ben van plan om vrijdagavond 10 februari te gaan voor de 1e keer. Ik wil wel eens iemand pijpen en verder wil ik wel aan het andreaskruis gebonden worden en ook wel in de sling liggen.
Wie gaat er ook en wil mij helpen

Re: vrijdagavond 10 februari

Geplaatst: 09 feb 2012 20:29
door julia
vrijdagavond is het stellenavond, kijk eens in de agenda van de cinema. Maar volgens mij dus toegang ook alléén voor stellen en niet voor mannen alleen?

Re: vrijdagavond 10 februari

Geplaatst: 09 feb 2012 20:46
door Eroticcinema Arnhem
Klopt helemaal Julia,

vrijdag avond 10 Febr. hebben wij een Thema avond alleen voor stellen.
Vanwege deze speciale avond is de Cinema vanaf 19.30 uur alleen geopend voor stellen.

Jonnie35,
als je a.s. vrijdag onze cinema wilt bezoeken kan dat dus van 12u tot 19u en anders zien we je graag op een van de andere dagen als we GEEN thema avond hebben.

Raadpleeg voor onze Agenda punten de Home site.
www.eroticcinema.nl

Re: vrijdagavond 10 februari

Geplaatst: 09 feb 2012 22:16
door jonnie35
Oke sorry had inderdaad niet in agenda gekeken, vind trouwens wel vreemd dat er staat dat mannen alleen niet worden toegelaten. Betekend dit dat vrouwen alleen wel worden toegelaten? Want dan is het ook geen stellen avond.
Dan kom ik wel eens een andere keer kijken hoe het bij jullie is