Pagina 1 van 2

Leuke stellen?

Geplaatst: 19 okt 2011 13:31
door Leukslankstel
Wij zijn een leuk slank stel van 30 en 32 jaar uit de omgeving van apeldoorn/deventer die zeker is van plan zinn om is een bezoek te brengen aan ec Arnhem . Mischien leuk om ook is in contact te komen met andere stellen die ook het zelfde idee hebben .
Wij vinden het supergeil om bekeken te worden . Maar zeker ook om zelf te kijken .
Mischien is dit wel een ideale lokatie voor ons omdat het voor buitensex ook niet echt weer meer is ;)

Re: Leuke stellen?

Geplaatst: 24 okt 2011 14:33
door jodocus
voor buitenseks geen weer meer? Valt vandaag nog wel mee hoor!!!(24okt)
maar kijkende man ook leuk?

Re: Leuke stellen?

Geplaatst: 24 okt 2011 18:14
door pierre 026
.

Re: Leuke stellen?

Geplaatst: 27 okt 2011 08:39
door Leukslankstel
Ook wij kondigen niet aan wanneer we gaan want mannen alleen zijn er altijd wel en aangezien de stellen het nog wat af laten weten helaas.
Mischien een idee voor het ec team het tarief voor stellen iets aan te passen om zo meer volk te trekken ...vooral in een beginfase...
En meer stellen betekend ook meer fun toch?

Re: Leuke stellen?

Geplaatst: 27 okt 2011 09:09
door stallion1979
hoe wil jij het tarief nog verder aanpassen? Stelletjes en vrouwen hebben vrij toegang tot de cinema van Erotica :lol:

Re: Leuke stellen?

Geplaatst: 27 okt 2011 21:13
door julia
als je zegt dat je stel bent en dat de tarieven moeten worden aangepast terwijl het gratis is... vraag ik me toch af hoe vaak je bent geweest :lol:

Re: Leuke stellen?

Geplaatst: 30 okt 2011 14:36
door flipsofie
hahahah das een goeie, misschien willen ze er geld bij :lol:

Re: Leuke stellen?

Geplaatst: 31 okt 2011 13:11
door geldersstel
Nou ben vanmiddag even binnen gelopen en zag er nu in ieder geval 2 stellen waren, ga nu even wat eten en ga zo weer terug.

Re: Leuke stellen?

Geplaatst: 31 okt 2011 15:51
door Leukslankstel
Nee klopt ..we zijn ook nog nooit geweest en we dachten dat je hetzelfde tarief als man per persoon moet betalen ook als stel.
Dat was ons dus ook niet duidelijk.
Vandaar dat we hier oproepje plaatste om leuke stellen te ontmoeten maar aangezien we nog geen reactie van een stel hebben zijn we dr ook nog niet geweest helaas.
Mischien toch eerst maar is met zijn 2 en kijken ?

Re: Leuke stellen?

Geplaatst: 31 okt 2011 19:35
door gangsterboys-xl
Wasrom zijn e nooit stellen als ik er ben
Ik kom zeker 3x per week in ec arnhem
Laat ff weten als er stellen gaan xxxx