Pagina 1 van 1
Zijn er nog leuke stellen ?
Geplaatst: 05 jan 2012 12:29
door Kimmike
hi hi
Wij zijn van plan deze week naar arnhem te gaan , we zijn opzoek naar leuke stellen die mee willen gaan , stuur ons een PB dan kunnen we wat afspreken?
groetjes Kim
Re: Zijn er nog leuke stellen ?
Geplaatst: 22 jan 2012 21:30
door rosydebi
hoi hoi
wij gaan 10-02 naar de swingers avond in arnhem komen jullie daar ook we hebben contac met nog wat andere stellen dus kan en zal bets leuk en hot worden
we lezen van jullie
gr ron en ingrid
Re: Zijn er nog leuke stellen ?
Geplaatst: 22 jan 2012 21:38
door Jay&Jill
BERICHT ALLEEN VOOR STELLEN !!!!!!!!!!!!!1
Wij gaan graag overdag naar Arnhem. Als jullie het leuk vinden wanneer er meer stellen zijn als je er bent neem dan eens contact op met ons. Wij zijn een aantrekkelijk, slank en actief stel.
Jay&Jill
Lovedeluxe1apestaartjelive.nl
Re: Zijn er nog leuke stellen ?
Geplaatst: 23 jan 2012 11:00
door Stelnijmegen
wij hebben proberen te mailen maar is ons niet gelukt wanneer interesse stuur even pb wij gaan misschien morgen middag.
XXX
Re: Zijn er nog leuke stellen ?
Geplaatst: 23 jan 2012 11:50
door Kinkyus
Stelnijmegen schreef:wij hebben proberen te mailen maar is ons niet gelukt wanneer interesse stuur even pb wij gaan misschien morgen middag.
XXX
Aangezien de pb nog niet werkt zal dat een lastig verhaal worden.
Re: Zijn er nog leuke stellen ?
Geplaatst: 24 jan 2012 00:32
door Bi James
Hey stelnijmegen,
gezellig dat jullie (24-1) op de planning hebben naar arnhem te komen.
Ik, leuke bi man van 35 zou graag met jullie meespelen,
Of "spelen"jullie alleen met stellen
ik hoop op een lekkere middag....
James