Pagina 1 van 1

Maandag naar de cinema: mag naakt?

Geplaatst: 26 feb 2017 12:21
door Haasje69
Hoi, ik (man, 45) was van plan om maandag a.s. naar de cinema te gaan, mag er dan ook geheel naakt worden rondgelopen? Zo ja (als het mag): doen meer mensen dit of zal ik dan de enige zijn?

Re: Maandag naar de cinema: mag naakt?

Geplaatst: 26 feb 2017 14:32
door XiXi
Natuurlijk mag dat!
Over het algemeen loopt er weinig totaal naakt rond tijdens niet-naturistendagen. Maar alleen onderbroeken komt wel voor, ik loop zelf ook graag allen in mijn onderbroek of naakt. Veel mannen houden jammer genoeg hun kleren aan en halen alleen hun lul uit de broek.

Re: Maandag naar de cinema: mag naakt?

Geplaatst: 26 feb 2017 18:15
door Haasje69
Ok, dan ga ik dat gewoon doen denk ik, ben benieuwd ;)

Re: Maandag naar de cinema: mag naakt?

Geplaatst: 27 feb 2017 16:14
door Erwin
Uiteraard mag dat.
Ikzelf loop (buiten de naturistendagen) ook bijna altijd geheel naakt.
Ik merk dat er vaak anderen ook naakt gaan zodra er 1 naakt loopt.
Groetjes
Erwin

Re: Maandag naar de cinema: mag naakt?

Geplaatst: 01 mar 2017 13:47
door buiblo
Ik vind het altijd maar een vreemd gezicht als kerels met hun kleren aan alleen even hun gulp openen. Ik neem toch aan dat dames (en ook heren) wel wat meer willen zien!

Re: Maandag naar de cinema: mag naakt?

Geplaatst: 01 mar 2017 16:17
door XiXi
hahaha, inderdaad. Moet iedereen natuurlijk verder lekker zelf weten, maar ik vind het ook raar hoor. Staan ze in een kringetje, volledig gekleed, geleund tegen de muur met hun handen in de zakken verveeld te kijken naar een stelletje die wel lekker bezig is zich te vermaken. :lol:

En het is hierboven ook al gezegd, als één schaap over de dam is, volgen er meestal meer. Verder vrijheid blijheid hoor.

Re: Maandag naar de cinema: mag naakt?

Geplaatst: 02 mar 2017 14:04
door Harde stoter
Ik ben ook altijd of helemaal naakt of in mn slip. Ik vind het idd altijd een maf gezicht , naar de sexbios en dan je kleren aanhouden.

Re: Maandag naar de cinema: mag naakt?

Geplaatst: 02 mar 2017 15:07
door Sam Ferrer
Ik geef toe. Ik ben ook altijd helemaal gekleed, maar dan wel als travestiet.
In het verleden vaak genoeg mannen met hun pik uit de gulp gevraagd of ik kon helpen door te pijpen. Geen wilde of had dan liever een echt wijf. En was er dan een stel stonden ze maar te gapen en braaf niks doen want dat mocht niet.

Daarom vraag ik het tegenwoordig maar niet meer.

Sam