Pagina 1 van 1

nylon sex

Geplaatst: 18 okt 2010 12:45
door renee
Maandag 4 oktober had ik een heerlijke geile ervaring. Ik had voor de gelegenheid mijn zwarte glanspanty, laarzen, zwart kort rokje met bh onder mijn kleren aan getrokken en op goed geluk naar EC gegaan. Het was rustig in de gay cinema, er draaide een lekkere film en ik ging zitten. Al gauw kwam er iemand voor me zitten. Hij haalde zijn pik te voor schijn en trok hem stijf. Een geil gevoel kwam er in mijn kruis, ik keek over de stoel heen en zag een heerlijke paal. De man voor me keek naar me en zag dat ik genoot van zijn aftrekken, hij stond op kwam naar mijn stoel en trok zijn broek uit, jemig wat een geile paal! Snel greep hij tussen mijn benen, trok mijn panty wat naar beneden en trok me af, snel klonk een soppend geluid van mijn natte pik, ik wilde zijn geile paal lekker verwennen maar toe hij met een paar zuigbewegingen mijn paal verwende hield ik het niet meer, ik zei dat ik kwam, hij trok zijn mond weg en al mijn zaad stroomde over zijn hand en mijn panty Snel maakten we ea schoon en voordat ik het wist was hij weg. IK hoop dat een volgende keer meerderen hun zaad willen spuiten op mijn panty benen, dus wie wil?

Re: nylon sex

Geplaatst: 18 okt 2010 15:28
door renee
wie lijkt het geil om mijn pantybenen vol te spuiten? hoe meer hoe liever ik kan meestal op dinsdagmiddag en vrijdagmiddag. afhankelijk van de reacties plan ik een datum en hoop op volle pikken, hmm

Re: nylon sex

Geplaatst: 19 okt 2010 11:01
door wvb
Hey,

Ik ben zelf ook groot liefhebber van pantys en draag ze zelf ook regelmatig. Lijkt me geil om een keer met elkaar af te spreken in de cinema om elkaar eens lekker te verwennen.

Pb maar een idee en waar je wel en niet voor in bent.

Gr.

Re: nylon sex

Geplaatst: 24 okt 2010 22:21
door Sam Ferrer
renee,

ik snap je wens. Ben er regelmatig in de avonduurtjes en loop er dan bij zoals jij jezelf omschrijft. Draag geen masker of make-up dus elke man ziet mijn snor, baardgroei etc.

Daar hebben ze niet echt behoefte aan. Een vrouw of een man zonder dameskleren komt denk ik makkelijker aan zijn trekken.
Soms is er 1 te opdringer soms is er wel 1 die wil.

Gewoon blijven proberen.

Re: nylon sex

Geplaatst: 09 sep 2011 10:24
door antonibu
Hi Renee en Sam,

Leuk dat idee!

Geile nylongroetjes!

Anton

Re: nylon sex

Geplaatst: 09 sep 2011 11:32
door chance22
Hi Renee,

Kom je ook een keer naar Hilversum op een dinsdag of een vrijdag ik wil me graag ook leeg laten lopen over jouw geile panty benen.

Geile x

Re: nylon sex

Geplaatst: 11 sep 2011 00:06
door Sam Ferrer
antonibu,

heb je een pb gestuurd.

Sam