Wat een geile zaterdag middag!

Algemene oproepen, berichten, verhalen m.b.t. Erotic Cinema in Amersfoort
Plaats reactie
Elsje
Berichten: 9
Lid geworden op: 29 apr 2017 21:02
Geslacht: Vrouw / Cis-vrouw
Leeftijd: 26
Waar ben je op naar zoek?: Wij zijn een stel en zoeken een MAN
Geaardheid bij stel: Zij biseksueel
Fetish: Cuckolding
Contacteer:

Wat een geile zaterdag middag!

Bericht door Elsje »

Vandaag 29 april ben ik samen met mijn meester voor het eerst in de erotic cinema in Amersfoort geweest. Toen we aan kwamen lopen was ik best zenuwachtig. Ik wist immers niet wat ik kon verwachten. Eenmaal binnen werden wij vriendelijk onthaald en liepen we door naar de cinema.

We keken eerst in de ruimtes of er mensen aanwezig waren. Toen we in de grote ruimte kwamen vroeg mijn meester mij om mij uit te kleden. Nog een beetje ongemakkelijk kleedde ik mij kledingstuk voor kledingstuk uit. Ik wou snel mijn lingerie jurkje aantrekken maar ik moest mij eerst helemaal uitkleden. Daar stond ik. Naakt. Een ruimte vol met mannen en mijn meester. Toen kreeg ik mijn jurkje aangereikt en mocht ik op het bed op mijn rug in de houding gaan liggen die mij was aangeleerd. Benen uit elkaar en schaamlippen open trekken met mijn vingers. Ik voelde mij bekeken en werd en enorm opgewonden van. Mijn meester betaste mij. Hij voelde dat ik ontzettend nat was en streelde mij. Hij deed een stap naar achteren en nodigde de mannen uit om dichterbij te komen.

Dat hoefde hij geen tweede keer te zeggen. Van alle kanten kwamen de mannen dichterbij. Ik werd aangeraakt en ik voelde de tintelingen door mijn lijf gaan. Ik bleef mijn meester aankijken om te weten wat ik moest doen. Hij zei mij om mijn handen te gebruiken en mijn mond. Dat deed ik maar al te graag. De mannen waren ook erg gewillig. Voor ik het wist had ik in beide handen een pik en een in mijn mond. Dat was best even lastig te coördineren. Maar al snel kreeg ik het ritme te pakken. De mannen wisselden elkaar af en voor ik het wist kwam een man klaar in mijn mond. Toen sloeg de spanning helemaal om in geilheid.

Ik trok de mannen onder het toeziend oog van mijn meester af en pijpte er op los. Ondertussen kwam er een man tussen mijn benen die langzaam in mij kwam. Met een opbouwend tempo begon hij mij te neuken. Terwijl ook nog een andere man mijn klit stimuleerde, wist ik niet meer waar ik het zoeken moest. Zo opgewonden!

De tweede man kwam klaar in mijn mond en ik zorgde ervoor dat ik netjes alles schoon likte. Ik slikte alles door. Precies zoals mij was geleerd.

Ik ging even met mijn meester op de bank zitten. Even een rustmomentje. Ik lag vredig tegen hem aan en hij streelde mij opnieuw. We spraken lieve woorden tegen elkaar uit en ik voelde mij zo gezien en geliefd. Ik hoorde dat ik het goed deed. Daar deed ik het voor. Hij zei mij tegen hem aan te gaan liggen met mijn benen uit elkaar en met mijzelf te gaan spelen. Licht ongemakkelijk deed ik dat. Toen ik merkte dat de mannen daar op af kwamen voelde ik mij niet meer ongemakkelijk. Een man betastte mij en stopte zijn vingers in mij. Ik glimlachte naar hem en kreeg een glimlach terug. Mijn meester telde af dat ik klaar mocht komen. Hij eiste wel dat hij mij duidelijk kon horen. Ik probeerde het maar er kwam weinig geluid uit mij.

Weer mocht ik mannen pijpen. Ik vroeg ze netjes of ze alsjeblieft mijn mond vol wilden spuiten. Ondertussen trok ik mannen af en wisselde af tussen de pikken. Mijn meester zei mij om op mijn knieën op het bed te gaan zitten. Er lag een man die graag gepijpt wou worden. Ik keek naar mijn meester voor toestemming. Die kreeg ik. Ondertussen werd ik doggy geneukt door een lange mooie man. Zo fijn was dat! De man die ik pijpte vroeg of ik op hem kwam zitten. Dat deed ik. Met alle mannen om mij heen. Ik pijpte ondertussen mijn meester. De lekkerste van allemaal. Zo vertrouwd. Hij pakte mij bij mijn keel en benam mij de adem. Toen hij los liet kwam ik klaar en kreunde het uit. Ik kon het werkelijk niet meer inhouden. Dat deed hij drie keer. Zo geil!

Daarna zat ik weer op de bank en lag tegen mijn meester aan. Mannen die mij streelden keek ik stuk voor stuk aan in hun ogen. Mijn meester trok aan mijn tepels. Dat deed zeer, maar ik raakte er nóg opgewonder van. Mijn meester vroeg 3 mannen om voor mij te gaan staan. Ik trok er 2 af en pijpte de ander. Zo kwamen er meedere mannen klaar in mijn mond. Bij de laatsten hield ik mijn mond open met uitgestoken tong. Ze kwamen klaar in mijn mond, op mijn gezicht en op mijn tieten. Het sperma zat overal, in mijn haar ogen en luchtwegen. Ik voelde mij een echte slet en was er trots op!

Uiteindelijk heb ik ook het sperma van mijn meester mogen proeven. Dat was natuurlijk het lekkerste van allemaal!

Hierna heb ik in een douche met hoezen wand mijzelf afgespoeld. Terwijl de mannen en mijn meester keken.

Nadat wij weg gingen hebben we nog wat gedronken en nabesproken in een koffie tentje om de hoek. Ik zag aan mijn meesters ogen dat hij trots was. Dat was alles wat ik nodig had.
Gebruikersavatar
bi44
Berichten: 100
Lid geworden op: 26 sep 2014 07:18
Geaardheid: bi
Geslacht: Man / Cis-man
Leeftijd: 46
Waar ben je op naar zoek?: Ik ben een man en zoek een STEL
Geaardheid bij stel: Hij biseksueel
Fetish: Cuckolding
Contacteer:

Re: Wat een geile zaterdag middag!

Bericht door bi44 »

Oef, wat een geile ervaring! Ik was nog van plan om langs te komen. Had ik het maar gedaan, ik had graag je mondje vol gespoten!
Gebruikersavatar
Plumberjack
Berichten: 333
Lid geworden op: 10 nov 2016 18:46
Geslacht: Man / Cis-man
Leeftijd: 55
Waar ben je op naar zoek?: Ik ben een man en zoek een STEL
Geaardheid bij stel: Zij biseksueel
Fetish: Cuckolding
Contacteer:

Re: Wat een geile zaterdag middag!

Bericht door Plumberjack »

He elsje

Bedankt voor je mooie verslag , zo kunnen de degene die gisteren niet
In de cinema waren toch meegenieten van wat jij meegemaakt heb .
Je hebt geluk met zo n meester , dat hij je eerst goed opgeleid heeft , en je dan pas meeneemt naar EC
Goed voor je zorgt , en je opdracht geeft om een verslag te schrijven

Gr. Jack.
petersimmons
Berichten: 3
Lid geworden op: 22 apr 2017 18:06
Geaardheid: hetero
Geslacht: Man / Cis-man
Leeftijd: 45
Waar ben je op naar zoek?: Ik ben een man en zoek een VROUW
Geaardheid bij stel: Zij biseksueel
Fetish: Puppy play
Contacteer:

Re: Wat een geile zaterdag middag!

Bericht door petersimmons »

Erg geil Elsje,

volgende keer ff een PB achterlaten en dan kom ik mijn zaad lekker achter in je keeltje spuiten.
Bigozer29
Berichten: 3
Lid geworden op: 30 apr 2017 07:30
Geslacht: Man / Cis-man
Leeftijd: 29
Waar ben je op naar zoek?: Ik ben een man en zoek een STEL
Geaardheid bij stel: Hij biseksueel
Fetish: Pegging
Contacteer:

Re: Wat een geile zaterdag middag!

Bericht door Bigozer29 »

Wat een geil verslag! wow, wat had ik graag dat slettenmondje van je afgevuld met mijn zaad! Hopelijk kom je snel weer.
Gebruikersavatar
cbr motorstel
Berichten: 162
Lid geworden op: 22 sep 2014 13:01
Geaardheid: hetero
Geslacht: Vrouw / Cis-vrouw
Leeftijd: 0
Waar ben je op naar zoek?: Wij zijn een stel en zoeken een ANDER STEL
Geaardheid bij stel: Zij biseksueel
Contacteer:

Re: Wat een geile zaterdag middag!

Bericht door cbr motorstel »

Ook wij hebben genoten van jou genot.
Je meester heeft je goed in zijn handen.
Nadat jullie zijn weg gegaan kwam er een leuk koppel binnen maar de aanwezige heren konden ze niet met rust laten en hebben ze binnen drie minuten weg gejaagd.
Dus heren als er een koppel binnen komt en die verkennen de cinema laat ze met rust.
Stelbuitensex en wij hebben een heerlijke middag gehad tot er weer een stel binnen kwam waarvan de dame de heren ging pijpen in een gloryhole en het haantjes gedrag naar voren kwam.
Tot het zelfs uit de hand liep ik was hier eerder dan jij dus ik mag eerst heren waar zijn we nu mee bezig.
Eerst een stel weggejaagd en dan het haantjes gedrag wij zijn maar onder de douche gestapt en weg gegaan.
Ik wil wel de andere mannen die aanwezig waren bedanken ondanks alles hebben we toch een geilzellige middag gehad.
levensgenieter
Berichten: 30
Lid geworden op: 23 dec 2008 19:25
Contacteer:

Re: Wat een geile zaterdag middag!

Bericht door levensgenieter »

Wat een prachtig verslag van Elsje. En wat een domper dat er nog steeds van die horken rondlopen die niet weten hoe ze zich moeten gedragen om deze dames en stellen op waarde te schatten. Ik zou zeggen: een levenslang EC-verbod voor alle vestigigingen....
jaygomez
Berichten: 216
Lid geworden op: 25 mar 2015 18:26
Geaardheid: hetero
Geslacht: Man / Cis-man
Leeftijd: 27
Waar ben je op naar zoek?: Ik ben een man en zoek een VROUW
Fetish: Cuckolding
Contacteer:

Re: Wat een geile zaterdag middag!

Bericht door jaygomez »

Omg wat een geil verhaal

Ik moest hier op aftrekken WoW je buikje was gevult met zaad geweldig
Graag zou ik erbij willen zijn volgende keer


Groetjes
Gomez
Gebruikersavatar
Glenn4U
Berichten: 61
Lid geworden op: 02 aug 2015 02:49
Geaardheid: hetero
Geslacht: Man / Cis-man
Leeftijd: 47
Waar ben je op naar zoek?: Ik ben een man en zoek een VROUW
Locatie: Arnhem
Contacteer:

Re: Wat een geile zaterdag middag!

Bericht door Glenn4U »

Heerlijk verslag Elsje,

Rond 12:00 was ik binnen het was redelijk druk en als bekende zag ik ook EddieEagel. Met hem is het altijd wel actie. Later kwam CBR motor stel binnen, waar M zich ging omkleden in een geil zwart setje. Wat een mooie dame is M. een kwartier later kwam Els en haar meester binnen. Wat en mooie jonge dame heeft deze meester meegenomen. Na een korte verkenning zijn ze eerst kort de filmzaal gaan zitten, vervolgens naar de grote ruimte. Ik was zo geil om haar te neuken, dus deze zet kwam goed uit. De meester nam zijn sletje mee naar het grote bed waar zij zich uitkleedde en een geile doorzichtige jurkje.

Nadat Elsje kort in de hoek moest staan, omdat haar meester nog even snel handdoeken moest halen kon de actie beginnen. Elsje moest eerst op haar rug met haar benen wijd en haar hoofd over de zijkant van het grote bed gaan liggen, wat een lekker sletje om zo te zien. Haar meester vroeg welke mannen al hard waren en ik bood mij harde pik gelijk aan en deze verdween in haar gewilligde mondje. Niet alleen pijpen deed ze lekker, maar ze nam ook gulzig mijn ballen in haar mond. Haar meester gaf aan dat haar handen nog leeg waren en deze werden snel door de hengsten gevuld. Er lag snel een man tussen haar benen en befte haar. Elsje’s meester gaf haar diverse instructies. Je kon duidelijk zien dat deze meester veel ervaring had en een kinky mind qua spel. Het duurde niet lang of ze werd op haar knietjes aangeboden. Dit is een van mijn favorieten posities en bood aan om haar te neuken. Graag was het antwoord. Ohhhh wat voelde Elsje toch lekker aan, onwijs nat zodat haar heerlijk diep kon palen. Haar meester gaf ook aan dat ze een klets op haar billen ook lekker vind. Zo gezegd zo gedaan. Super geile billen om op te slaan. Het duurde ook niet lang of ik kwam heerlijk klaar. En de volgende mannen namen het over.

Even uitrusten en ik ging naast M zitten van CBR stel en wilde over haar benen wrijven maar ze wilde nog even wachten, omdat er was afgesproken met Stelbuitensex. Ik had geduld want M is een mooie dame. Na een korte pauze van Elsje zag ik ook Stelbuitensex binnen komen. De Dames van CBR en Stelbuiten seks gingen los met elkaar incl. Gooiseminnar op het grote bed.

Een man vingerde Elsje klaar op de bank en Elsje beloonde deze man met haar pijpmondje. Haar meester zette drie man voor Elsje, zodat haar mond en handen weer vol zaten. Alle mannen kwamen heerlijk over haar klaar Eddie en Ik volgde en spoten haar mondje ook vol.
Stelbuitensex en CBR stel gingen even roken en Elsje had ruimte op het grote bed. Daar pijpte ze weer de mannen en werd ze weer op haar knietjes gezet waar ik mijn pik snel hard maakt om dit nat kutje te vullen. Ik wilde nog even mijn krachten besparen en gaf mijn positie aan de volgende hengst over. Op een gegeven moment neukte EddieEagel Elsje waar ze heerlijk bij kreunde en Eddie ook menig geluid maakte. Dit was zo geil, ik zag dat haar mondje vrij was en bood mijn pik aan. Deze verdween langzaam in haar mond terwijl Eddie haar bruut achterlangs paalde. Het feestje ging zo nog even door afgewisseld door diversen heren op het grote bed.

Bedankt Elsje en haar meester voor de geile uurtjes in de EC.

En M hoop ik de volgende keer te voelen.
Honger en verlangen naar lust!
Plaats reactie
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 15 gasten