Toch kwam voor mij de grootste verrassing binnen rond half 8. Een Engels stel kwam de cinema binnen. Super vriendelijke mensen en super spontaan. Samen met wat andere mannen raakten wij in gesprek. Mijn ogen rolde uit mijn hoofd toen zij vertelde dat zij zwanger was.
Ik genoot van haar zachte blanke huid en haar vriendelijke blik. Het stond op mijn bucket-list sex te hebben met een zwangere vrouw. Dat is gelukt

Wat heb ik genoten toen zij uiteindelijk al haar kleren uittrok en kon zien dat zij ongeveer 4 maanden zwanger was. Ik heb lekker haar bolle buikje gevoeld, haar zachte borsten gestreeld en uiteindelijk haar borsten onder de sperma gespoten.
Uiteindelijk was het te druk om rustig te voelen of de foetes al mee deed met de gangbang

Ik ging met een glimlacht de cinema uit. Ik dacht, wie kan er zeggen dat hij vandaag sex heeft gehad met een zwangere vrouw uit Engeland!?