

Ik ben niet van de cijfertjes maar van de geilheid, hete gevoel, en vooral het natte continu dan zit het goed bij mij!
Om terug te komen op de poll: hiervan hebben we alsnog behalve de BIG alles uitgevoerd dus eigenlijk is elke liefhebber aan zijn trekken gekomen. En ook wat betreft de BIG zat het bij sommige ook wel goed hoor



DE MIDDAG:
Fer en ik hadden afgesproken dat ik het EC alleen naar binnen zou gaan, dat om mijn spanning (en die van hem) te versterken. Normaal kom ik altijd met Fer binnen en neemt Fer het woord en stelt ons voor. Niet dat het moet, maar gewoon omdat het kan en het duidelijkheid geeft over de Do’s en Dont’s.
Nu kwam ik het EC alleen binnen en de spanning was bij mij weer aardig te merken, stelde mezelf voor en zoende er een aantal die ik al kende en nieuwe mannen die zich voor wilden stellen. Er waren er ook genoeg die dit niet deden, no hard feelings! Begrijpelijk en het hoeft ook niet, vreemd zijn is ook wel heerlijk geil!!

Toen kwam eigenlijk het moment dat ik de zogezegde do’s en dont’s ging vertellen. Ik stond te trillen als een rietje maar ik moest doorzetten:
“Hi, ik ben Mila


Ik ging me omkleden (met de gedachte pfff…zo dat heb ik gehad )en trok een kittige open gereten catsuit aan die mijn borsten, buik en benen bedekte en niet geheel verkeerd een open kruis wat lekker luchtig was en ook zeer gewenst als je de intentie hebt goed genomen te worden door meerdere mannen….dat gat in de catsuit moest maar goed gebruikt worden en niet alleen die!!! Ik ging voor het bed staan en er kwam al snel een man achter me staan die me betaste en mijn borsten al aardig hard maakte en een die voor het eerst in mijn toen al natte kutje kwam met zijn vingers waarop mijn lichaam begon te kronkelen van geilheid.
Na meerdere aanrakingen en lullen tegen me aan te hebben gehad en vingers in mijn natte kutje te hebben gevoeld was ik wel klaar en was mijn verlangen naar de eerste pik die in me ging komen groot, en ik ging liggen op het bed en er kwam een man achter me zitten waardoor ik tegen hem aan lag werd ik door een ander gelikt. De eerste van de reeks pikken bood zich aan en ik genoot volop bij elke stoot hij gaf.
Er waren een aantal mannen die hun pik aanboden zodat ik hun kon pijpen en hier nam ik gebruik van, geil was ook dat de man achter me dit van heel dichtbij meemaakte en mijn lichaam ook voelde kronkelen en mij kon voelen bij iedere pik die uit me kwam en mij vervolgens tussen de neukbeurten vingerde.
Opeens hoorde ik Fer: “ zo ben je lekker aan het genieten….vind je het geil?”

Hij duwde zijn vingers in mijn kutje waarop mijn gevoel reageerde en het versterkte. Altijd voel ik dat hij het is op de manier waarop hij zijn vingers in me stopt en dat hij me neukt, ons gevoel is heel sterk naar elkaar. Hij maakt al dit mede mogelijk….en niets is mooier dan samen kunnen genieten op dit vlak.

Hij heeft bewust op een afstand gestaan om mij te zien genieten van alle geilheid die ik doormaakte om ook zijn fantasie op het voyeurs en sadistisch vlak uitgevoerd te zien worden. Mij met allemaal andere mannen en soms vreemde mannen te zien en mezelf moeten redden hiertussen met een beetje een back up.( thx enjoyer!!)
Wow…..wat waren er weer leuke nieuwe mannen bij die zich lieten gaan…
Het begon wat aftastend, maar door menig “bekenden “ al lekker actief. Deze bekenden moet ik ook echt credits geven, wat kunnen jullie gaan en gaan en doorgaan en doorgaan….alles hebben jullie gegeven om het mij zo moeilijk maar vooral lekker mogelijk te maken.
Doggy genomen te worden is toch wel een favorietje, wat heb ik genoten van al die lekkere pikken in me. Er zat wederom weer een man achter me die enorm hard kon stoten waar ik erg genoot, en draaide me om en kreunde: “Wie ben jij? “ en keek naar achter ..(waarschijnlijk is dit genn4u geweest zoals ik in zijn verslag heb gelezen)
Op een later moment gaf Enjoyer mij een heerlijke vingerbeurt waar ik ohhh zo nat werd en volgens mijn gevoel squirtte ik een aardige waterval uit mijn kutje. pffieeuuw wat een geilheid…
Opeens zag ik ook tussendoor Benno verschijnen die me een heerlijke neuksessie gaf, wat is het toch altijd weer een leuk moment om jou te zien. Je duikt opeens op waardoor je me altijd weer verrast met het feit dat je ook aanwezig bent.
Na een aantal keren aardig hard te zijn gekomen was het tijd voor een welverdiende pauze met het nodige water dat weer aangevuld moest worden.

Na mijn pauze had Enjoyer een verrassing meegenomen waar ik gebruik van kon maken als ik dat wilde, dit was een halsband met ketting waar tepelklemmen aanzaten en een leren blinddoek.
Dat wilde ik wel…dus Fer had me geblinddoekt en de halsband aan mijn hals vastgemaakt en op mijn tepels klemmen vastgezet die aan kettingen zaten.
Ik werd op mijn knieén op het bed gezet en aan de stang boven het bed vastgemaakt met de handboeien en kon niets zien hoorde enkel het geluid van de kettingen waar aan werd gezeten om mijn tepels nog harder en pijnlijker te maken. Er kwam echt enorme druk op mijn tepels en borsten te staan en ook kwam Joey voor me staan op het bed zodat ik hem kon zuigen. Hij hield zich vast aan de stang waar ik ook aan hing, hierdoor kreeg ik nog meer druk op mijn polsen te verduren. Ik begon hem te zuigen en iemand kwam achter me zitten die me graag doggy wilde nemen. Dit was echter best wel moeilijk gezien ik behoorlijk hoog hing aan de stang. Achteraf nog nagedacht over het gebeuren maar ik had mijn been moeten optillen of moeten strekken op de stang of op een ander persoon moeten neerleggen of vasthouden. Dan had het makkelijker geweest. Maar wat was het geil….en op z’on moment kon ik echt niet helder nadenken vandaar dat ik er nu pas mee kom


Er volgde nog een aantal mannen, waarop ze daarna de stang toch iets naar beneden gingen verhangen zodat ik wat meer naar beneden kon gaan liggen qua diepte met het neuken. Want het lukte bij sommige niet of niet optimaal. Ik was geblinddoekt maar Joey, Joey wat was je weer stout : geen condoom en mij jou laten pijpen…oeii en stiekem inderdaad al eerder…en die slagen kreeg je cadeau.

Toen ik weer los was kreeg ik de vrijheid en zat op mijn knieën op het bed om doggy geneukt te worden en dat gebeurde. Er kwam een man achter me op zijn knieën met een goeie stijve lul en die kon aardig diep komen en behoorlijk hard stoten nadat Fer had gezegd “je hoeft niet voorzichtig te zijn, ze houdt wel van hard” Deze liet het hem geen 2e keer zeggen…wauw wat een stootkracht en geil gevoel.
Arnhemse teaser was aardig tekeer aan het gaan en hield dit ook verrekte lang vol, ik lag op het bed met mijn benen wijd omhoog die werden vastgehouden door andere mannen. Hij bleef maar gaan en het voelde heel intense en diep, gezien ik op dat moment nog strakker was. Tussendoor werd mijn hoofd ondersteunt door een man die ook nog niet zolang binnen was, erg lief! Hij vroeg wel wie er een condoom had, waarop er 1 antwoordde " in de winkel". Heb nog nooit een moment gehad dat deze winkel zo dichtbij zat waarbij je terrecht kon ;0
Een aantal lekker diep kunnen pijpen die hun heerlijke warme stijve pik aanboden.: )
Voor de mannen die nog wat over hadden waar ze nog van af moesten lag ik gewillig klaar op het bed om hun sperma te ontvangen. Er gingen een aantal om me heen staan en meerdere mannen om me heen zitten die al druk bezig waren om het voor elkaar te krijgen het laatste er ook nog uit te spuiten. En ik was binnen korte tijd bedekt met sperma op mijn buik en borsten.


Wow…wat een dag…ik heb weer erg genoten en ben weer heerlijk verzadigd geweest voor even!! Onverzadigbaar klinkt leuk, maar af en toe ben ik best wel verzadigd hoor al is het maar voor korte duur. De dagen daarna kan ik er aardig hard op teren…en ben ik ook aardig schraal van al het keiharde maar oooh zo lekkere gestoot….ahhhhh hmmmm ik krijg best wel weer zin eigenlijk. Is al weer even terug he!

Ik kan helaas niet iedereen benoemen in mijn verslag gezien ik niet alle namen ken, maar weet wel dat ik het waardeer en iedereen heel erg bedankt voor jullie aanwezigheid.
Volgende keer wordt het misschien wel een andere EC-locatie…..wie weet!
We hebben nog genoeg fantasien om uit te voeren. Hoop dat jullie er dan ook weer bij kunnen zijn. Ik sta altijd open voor jullie ideeén en fantasieén, en wie weet kan en ga ik deze wel vervullen!!!

Ben wel weer erg benieuwd wat jullie in je hoofd hebben en lees ze met erg veel plezier en waarschijnlijk geilheid.
Geile groet en kus
Mila