Wat een heerlijke middag....
Toen ik in Amersfoort uit de kruidvat kwam gelopen zag ik al het lekkere krullekoppie van sletje van bisteldev voobij lopen, waarschijnlijk wachtende tot de deur van de EC openging.
Mijn pik begon al meteen te steigeren, en ik dacht yes... de reis vanuit Limburg is niet voor niets geweest. Toen ik doorliep naarde EC waren de deuren nog gesloten, dus heb ik nog even een rondje gewandelt.
Bisteldev was nog bij de kassa toen ik binnenkwam, dus de verwachting kwam uit. Toen ik de EC binnenliep stonden ze zich al om te kleden.
Sletje trok een heerlijk zwart setje aan met ritsjes op haar mooie tieten. Ze had er schijnbaar zin in, want ze ging haar mannetje meteen aanpakken, en hij deed dat ook met veel plezier voor haar, heerlijk om dat krullekopje op en neer te zien gaan terwijl ze hem pijpte en daarna ook lekker neukte.
Het was een hele tijd rustig met alleen mij en twee andere heren als toeschouwers. Toen ze bovenop hem ging zitten zat ik aan de verkeerde kant om te genieten van dat lekkere uitzicht van haar tieten en dat geile koppie, dus ik ging naast de douche staan voor een beter uitzicht. Natuurlijk was mijn pik al lang stijf van dit heerlijke schouwspel, en ik had daarom het geluk dat sletje naar mijn pik toekwam toen haar mannetje even wou uitrusten.
Ze ging op haar knietjes voor me zitten en nam mijn pik vakkundig in haar mondje... Wat kan dit sletje lekker pijpen zeg. Mannetje zei dat ik haar maar stevig aan moest pakken en ik duwde haar hoofdje tot tegen mijn buik... mijn hele pik verween in dat lekkere zuigbekje.
Zalig.... Maar zo'n sletje moet natuurlijk ook lekker geneukt worden. ze ging lekker op het grote bed liggen, en ik ging haar even likken en lekker vingeren, ze kronkelde lekker op het ritme van mijn vingers, en ze kwam lekker klaar, wat nadelig was voor het condoompje, want door de natte vingers kreeg ik dat kreng bijna niet open terwijl mijn pik dat lekkere kutje in wou stoten.
En wat gleed hij lekker naar binnen. Terwijl ik haar hard stootte vingerde ik haar klitje, en dat vond sletje wel lekker. Ze keek me op een gegeven moment strak aan en kreunde haar dat ik door moest gaan met haar hard te neuken in datlekkere kutje... en dat was niet voor dovemans oren.
Oh wat kwam ik heerlijk klaar in dat strake kutje van haar.
Terwijl ik met sletje bezig was was er ook een tweede dame binnen gekomen... Dus die wou ik ook wel eens van wat dichterbij gaan bekijken toen ik sletje bedankt had voor de lekkere ervaring.
Ze was bij de gyneacologen stoel pikken aan het zuigen terwijl ze op haar knietjes zat. Toen ik er bij kwam staan vroeg ze of ze mijn pik mocht afzuigen, en ik stond binnen handbereik, dus voor ik ja kon zeggen zat mijn pik alweer in het volgende mondje.... Deze werd ondanks de lozing van iets eerder binnen no-time weer hard, deze meid had mooi rood krullend haar, en prachtige zaadvragende ogen, en ze was gehuld in een zwart netpakje met daaroverheen een strak rood latex korset... supergeil om te zien.
Omdat ik niet meteen al mijn zaad in het begin van de dag kwijt wou stapte ik aan de kant voor de nieuwe binnenkomers. Maar deze lekkere meid werd in de stoel geholpen, en de mannen die wilden mochten dat lekkere kutje gaan fisten, terwijl zij lekker doorging met pijpen en trekken van de mannen wiens pikken binnen bereik waren. Ze leek er flink van te genieten, en omdat ik al gevoeld had hoe zalig deze dame kan pijpen wist ik dat de mannen ook aan het genieten waren.
Na enkele vuisten die naar binnen waren gegaan ging de eerste pik naar binnen. Volges haar begeleider waren alle openingen te gebruiken, en dat liet de neuker zich geen tweede keer vertellen en ging deze beauty lekker anaal nemen.
En zij ging gewoon lekker door met iedere pik te verwennen die in de buurt kwam. Omdat het een beetje druk werd ging ik weer kijken bij bisteldev. ze waren verhuist naar de heterocinema, en sletje was mannetje lekker aan het verwennen op de eerste rij. Ik zag meteen dat er aan de andere kant op de eerste rij weer een nieuwe dame was gearriveerd, ze zat alleen in een geil rood jurkje, en ik zag aan de handdoek op de stoel naast haar dat er nog iemand bij moest zijn. Ik ging achter de stoel van haar partner zitten om goed te kunnen kijken naar hoe bisletje haar man lekker aan het pijpen was.
Op een gegeven moment kwam de partner van sletlana, de mooie blondine in het lekkere rode jurkje binnen. Een gespierde BBC. Hij ging zitten, en zij begon zijn staaf te pijpen. Bisletje begon toe te kijken en vroeg of ze mee mocht doen. Dat vonden ze goed, dus deze twee beauties waren beide de BBC voor me aan het pijpen om beurten. Omdat biman op het bed ging zitten voor een beter uitzicht pikte ik zijn stoel in om ook beter te kunnen genieten. Heerlijk hoe die dames bezig waren. Min hand gleed weer af naar het kontje van bisletje, en omdat ze niet genoeg aan de BBC kon zuigen nam ze mijn pik weer in haar gulige mondje. Toen er echter een nieuwe man binnenkwam di bisletje begon te vingeren tot ze squirte moest ik mijn pik weer even laten rusten

Toen bistel weg ging wou ik toch even blijven kijken bij dit nieuwe blondje. De BBC wou dat eerst de andere mannen haar neukten, en dan zou hij haar daarna aanpakken.
Ze lag er heerlijk bij met haar lekkere borsten uit het jurkje gewerkt, en een helijk nat kutje dat klaar lag om genomen te worden. Na een aantal mannen zag ik mijn kans schoon om van deze dame te genieten. Het befwerk van Benno en de pikken die er al in hadden gezeten hadden het lekkere kutje al goed voorbereid, dus mijn pik gleed met gemak naar binnen. Ook haar neukte ik vingerend, en ook zij reageerde er lekker op. Alweer een heerlijk orgasme in de kut van een ware beauty.
Na mij kwam de BBC. Die wist al helemaal wat hij moest doen, maar zijn pik was zo groot dat sletlana nu toch echt even de buttplug uit moest doen. Deze lekkere meid was onedr het neuken door nog goed voor een lekkere babbel ook, totdat de BBC er in ging, toen kwam er alleen nog maar ja en nee uit

of eigenlijk jajaja, en nee nee neeeeeee.
Daarna ben ik kwijt geraakt welke dame ik in welke volgorde nog geneukt heb, maar de lekkere roodharige lag in de sling en werd weer stevig gefist en geneukt. Doordat ze zo lekker was was mijn pik net als bij de andere dames weer op volle kracht, en toen ik de kans kreeg schoof ik met mijn harde pik achter de sling. Wat lag ze er lekker bij met die benen wijd en dat uitzicht op dat lekkere uitgezette kutje. Ik ging met twee vingers naar binnen en begon haar te vingeren in de hoop dat ze zou squirten en dat lukte. Daarna schoof ik mijn pik naar binnen en terwijl ik haar neukte stimuleerde ik haar clit met mijn vinger. Ze vond het lekker en keek me strak aan met die blauwe zaad vragende ogen. Wat een genot om deze dame zo te mogen neuken.
Wederom kwam ik lekker klaar, en bedankte ik deze lekkere meid. Alle dames werden nog in alle hoeken en gaten van de EC geneukt, en op een gegeven moment ging sletlana naar de gloryholes om zaad op te vangen, en werd de roodharige in de grote zaal op de grond gezet om hetzelfde te doen. Bij sletlana kon ik niets zien, dus ging ik ijken hoe het rode sletje de pikken leegzoog. Maar ineens lag sletlana in de sling, en daar heb ik haar ook nog een keer stevig in doorgeneukt.
Ik weet niet meer of ze me daar of op het bed vroeg wat ik dacht terwijl ik haar neukte, maar ik ga in ieder geval na het leren kennen van deze lekkere meid vaker naar de supermarkt
Beide dames werden nog door meerdere mannen heerlijk geneukt, en toen kwam het geilste moment dat ik bij de EC heb meegemaakt. Sletlana was klaar om nu echt al het zaad te ontvangen dat er nog in de ballen zat, en werd op haar knietjes gezet. het rode sletje was nog op een pik aan het rijden terwijl ze PJ aan het pijpen was. PJ zag dat sletlana klaar zat om zaad te gaan vangen en nam het rode sletje mee naar de hoek waar sletlana zat. Eerst was de man die bereden werd niet zo blij volgens mij, maar toen de dames naast elkaar samen alle pikken afzogen en samen het sperma deelden had er niemand protesten. Heerlijk hoe de een de schacht zoog, en de ander de ballen naar binnen zoog, en hoe ze het sperma met elkaar over tongden.... Jamme dat bisletje al weg was, anders was het nog lekkerder geweest
Ik wil bij deze de dames nogmaals bedanken voor dit heerlijke geile neukfestijn. Ik heb alle zes mijn condooms ten goede kunnen gebruiken, en jullie waren allemaal heerlijk, met pijpen, om te zien en heerlijk om te neuken. Deze middag was de rit uit Limland dubbel en dwars waard.
Hoop dat ik ooit nog eens in zo'n geile boel beland.
groetjes,
Patrick