Pagina 1 van 2

Praktische tips

Geplaatst: 14 mar 2024 13:21
door ManSolo46
Hallo,

Ik ga de stap wagen en mijn eerste bezoek plannen. Op donderdag 21 maart hoop ik mijn eerste ervaringen op te doen in de EC. Ik wil van de late namiddag tot aan sluiting aanwezig zijn.

Ik heb voor de donderdag gekozen vanwege de naaktdag. Dan is stap naar uitkleden maar gelijk gedaan. Nu hopen op een goed gezelschap waarnaar ik van een afstandje mag kijken terwijl ik me rustig aftrek.

Nu lees ik dat een handdoek verplicht is. Geen probleem neem ik mee. Dit hoeft geen grote te zijn toch?

Verder vraag ik me af welk schoeisel handig is. Slippers of toch gewoon schoenen?

Wellicht is er een (ervaren) dame of koppel aanwezig die me wat kunnen rondleiden in de EC.

Ik ben trouwens niet op zoek naar fysieke contacten met andere bezoekers. Ik kijk graag (en wordt graag bekeken) terwijl ik met mijn fijne pik van een ruime 17 cm speel.

Hoe dan ook, wellicht tot 21 maart!

Re: Praktische tips

Geplaatst: 14 mar 2024 13:41
door tvpijper
leuk dat je naar de ec gaat! klein handdoekje (groot genoeg om op te zitten) is genoeg, je kan ze ook bij de ec tegen kleine vergoeding lenen. slippers zijn wel handig, op zich is het redelijk schoon, maar de vloer is wel koud :-)

Re: Praktische tips

Geplaatst: 14 mar 2024 14:07
door ManSolo46
tvpijper schreef: 14 mar 2024 13:41 leuk dat je naar de ec gaat! klein handdoekje (groot genoeg om op te zitten) is genoeg, je kan ze ook bij de ec tegen kleine vergoeding lenen. slippers zijn wel handig, op zich is het redelijk schoon, maar de vloer is wel koud :-)
Bedankt voor de tips!
Kan haast niet wachten om te gaan.

Re: Praktische tips

Geplaatst: 14 mar 2024 15:53
door PeterB77
Ik loop altijd op blote voeten. Nog niet koud gehad en nog nergens ingestapt zo ver

Re: Praktische tips

Geplaatst: 18 mar 2024 08:33
door ManSolo46
Goed om te horen. Ik heb toch het liefst iets aan mijn voeten. De rest is natuurlijk helemaal bloot!

Toevallig al stellen of dames een bezoekje gepland?

Re: Praktische tips

Geplaatst: 18 mar 2024 14:50
door Fuzzie
Slippers is wel handig, er wordt nog wel eens geknoeid bij het urinoir

Re: Praktische tips

Geplaatst: 19 mar 2024 09:25
door ManSolo46
Nog even iets anders.
Hanteert de EC een dagkaart voor entree waardoor het mogelijk is om tussendoor even iets te gaan eten?
Zoals gezegd ik wil mijn bezoek maximaliseren en van de namiddag tot sluiten aanwezig zijn.

Re: Praktische tips

Geplaatst: 19 mar 2024 09:26
door PeterB77
Je kunt ook wat te eten meenemen.

Re: Praktische tips

Geplaatst: 19 mar 2024 09:39
door ManSolo46
Oh, ik stond er niet bij stil dat dit toegestaan was.
De ontspanningsruimte is de aangewezen plaats om wat te eten neem ik aan?

Re: Praktische tips

Geplaatst: 19 mar 2024 15:16
door PeterB77
Wanneer ik mensen zie eten is dat inderdaad in de cruiser/ontspanningsruimte. Meestal gewoon een boterhammetje. Ik zou wegblijven bij dingen die sterk ruiken of makkelijk knoeien of kruimelen.