Iets na 12 kwamen we binnen, een paar heren zaten op de bank rustig wat met elkaar te kletsen, we hebben ons uitgekleed, melanie had thuis al een spannend kanten setje aangetrokken.
Eerste even een rondje door de cinema gelopen, waar we als eerste even rustig gezeten hebben in de hetero cinema, eerst wat met elkaar gespeeld, al snel stonden er een paar mannen om ons heen te kijken, die netjes afstand hielden.. daarna zijn we naar de sling gegaan, iets wat nog wat onwennig was voor Melanie, na het rustigaan opstarten kreeg ze er steeds meer zin in, een aanwezige jonge kerel wilde het wel proberen, hij kreeg z'n kans, helaas hield hij het naar een paar stoten voor gezien... daarna mocht een wat oudere man het proberen, hij had kennelijk wat meer ervaring en stoote er heerlijk op los.. en leit melanie hevig komen... na de sling nog even uitgerust op de bank gezeten, het was niet al te druk, wat voor Melanie juist goed was om zo wat meer te wennen aan de setting van de EC..
We hopen snel weer een keer langs te komen, en hopen een keer te kunnen afspreken met een stel, mochten jullie je hier in kunnen vinden, laat het dan gerust weten
