Ja mannen je leest het goed. Mila komt weer kijken in het EC Arnhem rond 17:30u. Een aantal van jullie kennen Mila als een nymphomanische gangbangster. Maar dit is ondertussen al twee jaar geleden, haar ontwikkeling heeft niet stil gestaan en heb ik haar getrained tot een bijna grenzeloze hoogwaardige gebruiks-/zaadslet die bijna elke uitdaging aan zal gaan.
Mila luistert niet meer naar haar eigen naam en reageert alleen nog op “Sletje”. Dan weten jullie hoe zij aangesproken moet worden.
Om haar een uitdaging te geven, waar zij tot een maximaal gebruikt zal gaan worden, zullen wij morgen een “Tour de EC” gaan doen. Ons eerste bezoek 13:00u zal EC Amersfoort zijn en ons tweede bezoek 17:30u EC Arnhem. Ja je hoort het goed, allemaal op dezelfde dag.
Wat kunnen jullie verwachten: Mila zal morgen rond 17:30u in het EC Arnhem verschijnen. Iedere schone hygiënische man met een gewassen pik tot 50 jaar is welkom bij deze slet. Hoe groter/dikker de Pik, hoe gretiger ze zal reageren..
Ik kom haar morgen persoonlijk afleveren in het EC daarna is ze van jullie allemaal.
Ze zal geblinddoekt in een hokje (tussen de twee zalen in) afgewerkt worden door de mannen die dat willen en in de rij staan te wachten tot ze mogen. Zij zal hier niet gaan weten wie haar allemaal gebruikt heeft, wat voor haar een supergeile ervaring gaat worden.
Er zijn geen regels alleen een paar grenzen die jullie niet mogen overschrijden!!!!
De grenzen die niet overschreden mogen worden zijn: GEEN ANAAL (ook geen verdwaalde vingers), GEEN BEFFEN.
Voor de rest gaan jullie maar los op dit sletje, en gebruik haar maar zoals jullie willen... Ze is gek op zaad, dus schiet die klodders maar ruim over haar heen en laat het vooral zitten (geen doekjes) zodat ze zich vies en gebruikt voelt als een echte slet.
Zijn jullie klaar voor Mila 2.0 aka Sletje?
Aanmelden hoeft niet, komen is genoeg.
Tot morgen.
Gr Fer.
P.s. Reacties in dit bericht vind Sletje leuk!
